Erotyczne fantazje kobiet

Niektóre fantazje seksualne lepiej pozostawić w sferze marzeń.

Erotyczne fantazje kobiet

Marta Piątkowska

2010-05-25
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-09


Fantazje erotyczne kobiet można podzielić na dwie podstawowe grupy: takie, które chętnie zostałyby zrealizowane z odpowiednim partnerem, i te, o których lepiej, żeby nikt się nie dowiedział.

Już jakiś czas temu udowodniono, że mózg odpowiada za odczuwanie przez nas podniecenia i czerpanie fizycznej przyjemności z seksu - dlatego też nie dziwi, że najbardziej wybujałe przygody seksualne przeżywamy samotnie, wyobrażając je sobie bardzo dokładnie. Czy mówią coś o nas? Wygrzebują drugie dno i pokazują prawdę o naszej dzikiej naturze? Nie wiadomo. Czy jeżeli matka trójki dzieci, od lat wierna żona, w zaciszu domowego ogniska zatraci się w ramionach wyimaginowanego, umięśnionego kochanka, oznaczać to będzie, że pragnie skoku w bok? Raczej nie. Fantazje to fantazje, uruchomienie wyobraźni na wysokim poziomie, czasem jedyna okazja, żeby czegoś "doświadczyć".

O tym, że są to jednak określone wzorce wpisane w ludzką naturę, a nie do końca nasze skrzętnie ukrywane cechy osobowości świadczyć może fakt, że jest kilka głównych "scenariuszy", jakie codziennie odgrywają się w głowach milionów kobiet na całym świecie.

Fantazja 1 - seks z nieznajomym

Zazwyczaj nie występuje w niej konkretny mężczyzna, raczej pewien zbiór cech psychofizycznych, który z czasem nabiera ostatecznego kształtu. Kobieta jest w tej fantazji zupełnie anonimowa, właśnie wyjechała sama na wakacje albo konferencję służbową. On nie ma pojęcia, kim ona jest, skąd pochodzi, gdzie mieszka, czy ma rodzinę, męża, dzieci. Nie wie o niej nic, niczym się nie sugeruje, pociąga go w niej jedynie cielesność. Do zbliżenia dochodzi najczęściej bez słów, w ciasnym pomieszczeniu, na schodach przeciwpożarowych, w pokoju hotelowym. Seks jest szybki i namiętny, ale nie brak w nim pocałunków. Po wszystkim to ona wychodzi, zostawiając go oszołomionego, krzyczącego za nią, żeby zaczekała.

Fantazja 2 - seks z byłym partnerem lub gwiazdą rocka

Wcale nie musi oznaczać, że poprzedni partner był świetny w łóżku lub, co gorsza, nadal go kochamy. Najczęściej pojawia się w fantazjach, które bazują na wspomnieniach, czasem wymieszanych. Ważne jest natomiast, że mężczyzna jest nam znany (np. gwiazda rocka) i jesteśmy w stanie dopasować do jego osoby konkretną historię. Jeżeli nasz "eks" miał swój gabinet w nowoczesnym biurowcu, najprawdopodobniej nie jeden raz odwiedzimy go w nim w naszych wyobrażeniach.

Fantazja 3 - pełna dominacja

Rozumiana na dwa sposoby, jako bycie zdominowaną lub dominowanie nad kimś. Nie musi to być klasyczny obrazek z pejczem i kajdankami w tle, może to dotyczyć relacji "nauczycielka - młody, seksowny, niedoświadczony uczeń" albo "niezdarna pomoc domowa ukarana przez swojego pana w jakiś wymyślny sposób". Fantazje bazujące na podobnych relacjach są częstym udziałem kobiet, które w życiu codziennym podejmują ważne decyzje. Chcą w nich odpocząć (bycie zdominowaną) albo pozostać w roli (dominacja).

Fantazja 4 - seks z kobietą

Nie jest traktowany jako skłonność homoseksualna, tylko chęć przeżycia przygody. W świadomości ogółu funkcjonuje jako coś niezwykle delikatnego, zmysłowego i podniecającego. W fantazjach o seksie z inną kobietą najczęściej decydujemy się na kogoś, kogo znamy przynajmniej z widzenia. Same historie mają różny przebieg i w dużej mierze zależą od temperamentu. Są romantyczne albo bardzo wyraźne, z dużą dozą dominacji.

Fantazja 5 - seks w miejscu publicznym

Tego rodzaju fantazjom towarzyszy cała oprawa i historia. Ona poznaje jego albo znają się już od dawna, w pewnym momencie ogarnia ich niepohamowana żądza i zaczynają się kochać w miejscu, w którym w każdej chwili ktoś może ich zauważyć. Jest to seks w lesie, na plaży, w kinie, restauracji, taksówce itd.

Fantazja 6 - gwałt

Tak naprawdę jest jedną z fantazji o silnej męskiej dominacji, w której kobieta jest brana wbrew jej woli. Często są to sceny gwałtu zbiorowego. Nie towarzyszy im natomiast brutalne bicie, raczej lekka szarpanina. Napastnik/napastnicy najczęściej są duzi i silni oraz w ogólnym pojęciu męscy i … przystojni.

Fantazja 7 - seks na oczach widzów

Nieco inna wersja seksu w miejscu publicznym, tym razem chodzi o to, żeby ktoś obserwował kochającą się parę. Może być to scena o kochaniu się w sklepowej przebieralni, w której jest ukryta kamera, albo przy odsłoniętych zasłonach i włączonym świetle.

Fantazja 8 - przygoda u ginekologa

Jej najmocniejszym punktem jest fotel i ułożenie pacjentki w trakcie badania. Zanim lekarz zabierze się do dzieła, zazwyczaj zdąży użyć na niej kilku swoich przyrządów.

Fantazja 9 - podglądanie

Historia, w której kobieta nie występuje w głównej roli tylko podgląda parę kochanków, a kiedy zostaje przez nich zauważona, dołącza do zabawy. Jest to zazwyczaj połączenie fantazji o seksie z kobietą lub dominacji.

Liczba ocen: 52 | Średnia ocen: 3.62
Polecamy

Pozycje seksualne
Potrzebujesz wskazówek? Szukasz inspiracji? Znajdź swoją ulubioną pozycję!
Dreszcz emocji
Dreszcz emocji
Dreszcz emocji
Złote wrota
Złote wrota
Szalone nożyczki
Szalone nożyczki
Łuk triumfalny
Łuk triumfalny
Baletnica
Baletnica
Wiktoria
Wiktoria
Azjatycka przygoda
Azjatycka przygoda
Uległa akrobatka
Wirujący seks
Randka w kinie
Randka w kinie
Śpiąca królewna
Śpiąca królewna
Ostrygi po wiedeńsku
Ostrygi po wiedeńsku
Dżokej
Dżokej
Tancerka
Dzikość serca
Dzikość serca
W galopie
Na lokaja
Na lokaja
Perliste wrota
Perliste wrota
Zezowate szczęście
Zezowate szczęście
Skrzydła motyla
Skrzydła motyla
Kowbojka
Kowbojka
Na leżaku
Na leżaku
Kobiecy kaprys
Kobiecy kaprys
Dyrygent
Dyrygent
Dżdżownica
Dżdżownica
Meduza
Meduza
Kwiat lotosu
Kwiat lotosu
YMCA
YMCA
Lap Dance
Lap Dance
68 dla niego
68 dla niego
Na baczność
Na baczność
Osiłek
Osiłek
Zakazany owoc
Zakazany owoc
Kołysanka
Kołysanka
Gimnastyczka
Gimnastyczka
69 na siedząco
69 na siedząco
Kowboj
Kowboj
Zamiana ról
Zamiana ról
Srebrna łyżeczka
Srebrna łyżeczka
Uśmiech losu
Uśmiech losu
Na huśtawce
Na huśtawce
68 dla niej
68 dla niej
Na kraba
Na kraba
Nauszniki
Nauszniki
69 klasycznie
69 klasycznie
Pozycja misjonarska
Pozycja misjonarska
Fakty i mity-konkurs
Certyfikat